Biuletyn Informacji Publicznej Redakcja - logowanie Dolnoslaska Izba Lekarska
Strona główna arrow WYBORY VII KADENCJI 2013–2017 arrow Obwieszczenia arrow Załącznik do obwieszczenia Nr 1/2013 Przewodniczącego Okręgowej Komisji Wyborczej z dnia 08.07.2013
Data: 18.12.2017
Menu główne
Strona główna
Czym jest BIP
Instrukcja obsługi BIP
WYBORY VI KADENCJI 2009–2013
WYBORY VII KADENCJI 2013–2017
WYBORY VIII KADENCJI 2018
Menu przedmiotowe
Status prawny
Struktura i działalność
Majątek
Uchwały DIL
Dokumenty
Rejestry, ewidencje, archiwum
Dostęp do Informacji Publicznej
Przyjmowanie i załatwianie spraw
Szukaj
Kontakt
Serwis BIP
Licznik odsłon: 3908464 :
Mapa serwisu
Rejestr zmian
Statystyka oglądalności
 
Załącznik do obwieszczenia Nr 1/2013 Przewodniczącego Okręgowej Komisji Wyborczej z dnia 08.07.2013 Drukuj

Lista osób, które zostały wybrane na delegatów na Zjazd Delegatów Dolnośląskiej Izby Lekarskiej we Wrocławiu VII kadencji 2013-2017.

Delegatura wrocławska
1. Banaszak Andrzej L
2. Bednorz Włodzimierz L
3. Berdzik Krystyna D
4. Bielecka Elżbieta L
5. Błaszczyk Aleksander L
6. Bogacz Brygida D
7. Bojarowska Katarzyna L
8. Bruziewicz-Mikłaszewska Barbara D
9. Bujko Teresa D
10. Chęciński Igor L
11. Chodorski Jacek L
12. Ciesielska-Krosny Agnieszka L
13. Dattner-Hapon Iwona L
14. Dobosiewicz Grażyna D
15. Drogosz-Rynowiecki Dominik L
16. Dyrcz-Giers Barbara D
17. Dziewiątkowska Alicja D
18. Florjański Wojciech D
19. Garbiec Zbigniew L
20 .Giernatowska-Ostromęcka Danuta L
21. Iciek Zygmunt L
22. Jadach Radosław D
23. Jadach Ryszard L
24. Janusz Przemysław L
25. Jaroch Joanna L
26. Jaruga Joanna L
27. Jasztal Agnieszka D
28. Jungiewicz Katarzyna L
29. Kacalak Jacek L
30. Kalmuk Bożena D
31. Kanaffa-Kilijańska Urszula D
32. Kaniak Bożena L
33. Kierzek Andrzej L
34. Knast Piotr L
35. Kotschy Maria L
36. Kowalska Irena L
37. Kozina Marianna D
38. Kozioł Janusz L
39. Krajewski Jacek L
40. Krause Krzysztof L
41. Krawiecka-Jaworska Ewa L
42. Krupiński Łukasz D
43. Lachowicz Kazimierz L
44. Laska Piotr D
45. Lisiak Henryk L
46. Lorenc-Pora Anna L
47. Łużyniecka Agata D
48. Machaj Zbigniew L
49. Magusiak Jadwiga D
50. Maj-Pakulska Patrycja D
51. Makuch Bogusław D
52. Malcewicz Marcin L
53. Małek-Siedlecka Ewa L
54. Marczyk-Felba Alicja D
55. Matera Grażyna L
56. Michalak Andrzej L
57. Michalak Anna L
58. Modrzecka Wiesława D
58. Nakraszewicz Małgorzata D
59. Nalepa Sławomir D
60. Niemiec Małgorzata L
61. Nienartowicz Jan D
62. Nienartowicz Joanna D
63. Ocharska Maria D
64. Ochman Maria L
65. Orzechowski Janusz L
66. Pałka Leszek L
67. Pasławska Olga L
68. Pawlaczyk Anna L
69. Pawlak Wojciech L
70. Piszko Piotr L
71. Prastowski Wiesław L
72. Rzeszutko Ryszard L
73. Siekanowicz Piotr L
74. Skoczylas Marek L
75. Skośkiewicz Leszek L
76. Skupińska Beata D
77. Smereka Jacek L
78. Sośnik Katarzyna L
79. Spodzieja Jan L
80. Sroczyk Łukasz D
81. Stachowicz Magdalena D
82. Stawarski Andrzej L
83. Stecka Beata L
84. Stehlik Marek D
85. Stojek Adela L
86. Sulka Wojciech L
87. Sycz Wiesław L
88. Szeląg Andrzej L
89. Śpikowska-Szostak Justyna D
90. Tokarz Izabela D
91. Trnka Jakub L
92. Walczyk Katarzyna D
93. Węgorkiewicz Marian L
94. Wiśniewski Włodzimierz L
95. Wojnar Andrzej L
96. Wojtala Renata L
97. Wojtkowicz Jacek D
98. Wolniakowska Ewa L
99. Wróblewski Paweł L
100. Wydra-Grzemska Agnieszka D
101. Yasnitskyy Volodymyr L
102. Zalewska-Nowak Grażyna L
103. Żebracka Agnieszka L
104. Żołnowska Anna L

Delegatura wałbrzyska
1. Abramska Joanna L
2. Andrzejewski Janusz L
3. Chojnacki Zygmunt D
4. Cieślik Artur L
5. Czesak Ryszard L
6. Dąbek Grażyna L
7. Fertsch Janina L
8. Grzebieluch Jacek L
10. Juźwin Kazimierz L
11. Kilijanek Artur L
12. Kmita Halina D
13. Koba-Wiśnicka Bronisława L
14. Kolanko Jacek L
15. Konopka-Opałko Jolanta L
16. Koźbiał Marian L
17. Krysińska Elżbieta D
18. Lebiedź Maria L
19. Leszczyński Mariusz L
20. Lubińska Mirosława L
21. Lula Anna D
22. Lula Józef L
23. Madejczyk Dariusz L
24. Maj-Minczakowska Dorota D
25. Nawrocka Halina L
26. Niedzielski Aleksander L
27. Norowska-Kieca Anna D
28. Nowak Jacek L
29. Olesińska-Olender Małgorzata L
30. Pietrzak-Świętoń Violetta D
31. Polański Piotr L
32. Powierza Danuta L
33. Puskarz Urszula L
34. Radziszewska Dorota L
35. Radzyniak Ewa L
36. Seifert Robert L
37. Skrzypek Jolanta L
38. Słobodzian Jerzy L
39. Świętkowska Iwona D
40. Tomkalska-Bywalec Katarzyna L
41. Zabłocki Dariusz L

Delegatura jeleniogórska
1. Borkowska Teresa D
2. Borowska Edyta L
3. Bystryk Leszek L
4. Dębowska-Mączka Regina D
5. Durynek Wojciech D
6. Fijałkowski Patryk D
7. Hałatek-Dworowska Irena D
8. Kaczmarek Michał D
9. Kawka Arkadiusz L
10. Kaźmierczyk Marek L
11. Kiełbowicz Maria D
12. Markiewicz Zbigniew L
13. Muszka Wiktor L
14. Olesiński Jacek L
15. Pakuła-Krawczyk Dorota L
16. Perdek Radomir L
17. Piotrowska-Gede Zdzisława L
18. Polek Barbara D
19. Pyrzanowski Julian L
20. Synowiec Krystyna L
21. Ślusarz Rafał L
22. Trzaskoma Artur L
23. Walczak Dorota L
24. Załucka-Seweryn Magdalena L
25. Zbieg Stefan L
26. Zębik Marek L
27. Zieliński Adam L

Delegatura legnicka
1. Bernadowski Brunon L
2. Cieślicki Stanisław L
3. Dąbrowski Dariusz L
4. Duży Violetta D
5. Ficer Jacek D
6. Grześkowiak Przemysław L
7. Kępa Ryszard L
8. Kijewska-Hołub Małgorzata D
9. Kuczko Dariusz D
10. Majcher Paweł L
11. Mucha Elżbieta D
12. Nowak Liliana L
13. Orzechowska Krystyna D
14. Pacułt Grzegorz L
15. Paliga Paweł D
16. Pawlicki Maciej L
17. Piskórz Mariusz L
18. Szczucka Sylwia L
19. Szwed Julita D
20. Ślusarczyk Piotr L
21. Świątek Jolanta L
22. Wojtasiak Piotr L
23. Zasławska Ewa D


Podmiot odpowiedzialny: Dolnośląska Izba Lekarska
Dokument opublikowany przez: Wiktor Wołodkowicz
Data publikacji: 11.07.2013 14:51:57
Dokument zaktualizowany przez:
Data aktualizacji:
Numer aktualnej wersji: 1
Wersje dokumentu
 
© 2010 Dolnośląska Izba Lekarska | Administrator serwisu: Wiktor Wołodkowicz