Biuletyn Informacji Publicznej Redakcja - logowanie Dolnoslaska Izba Lekarska
Data: 22.09.2017
Menu główne
Strona główna
Czym jest BIP
Instrukcja obsługi BIP
WYBORY VI KADENCJI 2009–2013
WYBORY VII KADENCJI 2013–2017
WYBORY VIII KADENCJI 2018
Menu przedmiotowe
Status prawny
Struktura i działalność
Majątek
Uchwały DIL
Dokumenty
Rejestry, ewidencje, archiwum
Dostęp do Informacji Publicznej
Przyjmowanie i załatwianie spraw
Szukaj
Kontakt
Serwis BIP
Licznik odsłon: 3694683 :
Mapa serwisu
Rejestr zmian
Statystyka oglądalności
 
UCHWAŁA NR 137/2005-Składy komisji problemowych Drukuj

UCHWAŁA NR 137/2005
DOLNOŚLĄSKIEJ RADY LEKARSKIEJ
Z DNIA 8 GRUDNIA 2005 ROKU


Na podstawie art.25 ustawy z dnia 17.05.89r. o izbach lekarskich (Dz.U. nr 30 poz.158 ze zm.) uchwala się, co następuje:

§ 1

Dolnośląska Rada Lekarska we Wrocławiu zatwierdza składy komisji problemowych DIL stanowiące załączniki do niniejszej uchwały.

§ 2

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.


Załącznik

KOMISJA DS.REJESTRACJI LEKARZY

Przewodniczący - ANDRZEJ WOJNAR

Członkowie:
1.Katarzyna Bojarowska
2.Teresa Bujko
3.Jacek Chodorski
4.Krystyna Kochman
5.Artur Kwaśniewski
6.Józef Lula


KOMISJA DS.STAŻU PODYPLOMOWEGO

Przewodniczący - ANDRZEJ WOJNAR

Członkowie:
1.Katarzyna Bojarowska
2.Barbara Bruziewicz-Mikłaszewska
3.Teresa Bujko
4.Jacek Chodorski
5.Ryszard Kępa
6.Krystyna Kochman
7.Artur Kwaśniewski
8.Józef Lula
9.Dorota Radziszewska
10.Marek Rawski


KOMISJA SOCJALNA

Przewodnicząca - BOŻENA KANIAK

Członkowie:
1.Mirosława Dacko
2.Danuta Dobrucka
3.Danuta Duś-Dobrzańska
4.Anna Gomulska
5.Sabina Kuc
6.Danuta Majewska
7.Wiesława Modrzecka
8.Maria Ochman
9.Teresa Olipra
10.Grażyna Ossowska
11.Andrzej Rotter
12.Dorota Różańska-Tańska
13.Sylwia Wnuk


KOMISJA MŁODYCH LEKARZY

Przewodniczący - LESZEK BYSTRYK

Członkowie:
1.Paweł Błaszkiewicz
2.Dariusz Dąbrowski
3.Marcin Gliszczyński
4.Szymon Masełko
5.Witold Marczyński
6.Tomasz Pytel
7.Rafał Sempik
8.Izabela Wańczyk


KOMISJA STOMATOLOGICZNA

Przewodnicząca - TERESA BUJKO

Członkowie:
1.Krystyna Berdzik
2.Ewa Biegańska-Sudnik
3.Elżbieta Brońska
4.Barbara Bruziewicz-Mikłaszewska
5.Grzegorz Chmiel
6.Zygmunt Chojnacki
7.Krystyna Czernik
8.Violetta Duży
9.Paweł Dymczyk
10.Alicja Dziewiątkowska
11.Jacek Ficer
12.Irena Hałatek-Dworowska
13.Bożena Kalmuk
14.Maria Kiełbowicz
15.Barbara Kotowska
16.Halina Kowalska
17.Marianna Kozina
18.Elżbieta Koźmińska
19.Elżbieta Krysińska
20.Bożena Kryzar
21.Dariusz Kuczko
22.Piotr Laska
23.Waldemar Maciejewski
24.Bogusław Makuch
25.Alicja Marczyk-Felba
26.Izabela Matyas-Magolon
27.Jerzy Mazurkiewicz
28.Sabina Mikulewicz
29.Elżbieta Mucha
30.Małgorzata Nakraszewicz
31.Jan Nienartowicz
32.Anna Norowska-Kieca
33.Stanisława Nosal
34.Maria Ocharska
35.Krystyna Orzechowska
36.Adam Pernala
37.Barbara Polek
38.Aleksandra Spławska
39.Iwona Świętkowska
40.Maria Woźniak-Lipnicka


KOMISJA LEGISLACYJNA

Przewodniczący - LESZEK PAŁKA

Członkowie:
1.Jan Adamus
2.Jan Duda
3.Marcin Gliszczyński
4.Janina Kasprzak-Wójtowicz
5.Przemysław Kucia
6.Danuta Letniańska-Nierobisz
7.Zbigniew Markiewicz
8.Waldemara Ostrowska-Ryng
9.Piotr Polański
10.Andrzej Rotter
11.Beata Stecka


KOMISJA KSZTAŁCENIA

Przewodnicząca - KATARZYNA BOJAROWSKA

Członkowie:
1.Wojciech Błoński
2.Iwona Dattner-Hapon
3.Violetta Duży
4.Beata Jaroszewska
5.Małgorzata Kibler-Nockowska
6.Krystyna Koch
7.Krystyna Kochman
8.Dariusz Kuczko
9.Andrzej Łakota
10.Alicja Marczyk-Felba
11.Zenona Mielnikiewicz
12.Leszek Pałka
13.Bożena Sobczak
14.Robert Susło
15.Iwona Świętkowska
16.Ewa Tymczuk
17.Maria Woźniak-Lipnicka


KOMISJA HISTORYCZNA

Przewodnicząca - BARBARA BRUZIEWICZ-MIKŁASZEWSKA

Członkowie:
1.Zbigniew Domosławski
2.Roman Hajzik
3.Tadeusz Heimrath
4.Andrzej Kierzek
5.Zbigniew Knapik
6.Wacław Kornaszewski
7.Bogdan Kos
8.Barbara Kowal-Gierczak
9.Wanda Lubczyńska-Kowalska
10.Jan Nienartowicz
11.Stanisław Potoczek
12.Andrzej Wojnar
13.Wanda Wojtkiewicz-Rok


KOMISJA LEKARZY AMBULATORYJNYCH

Przewodniczący - WIESŁAW IWANOWSKI

Członkowie:
1.Krzysztof Denko
2.Jacek Krajewski
3.Barbara Lis
4.Leszek Pałka
5.Piotr Polański
6.Danuta Powierza
7.Elżbieta Protasiewicz
8.Regina Śliwa
9.Włodzimierz Wiśniewski


KOMISJA SPORTU, REKREACJI, TURYSTYKI I KULTURY

Przewodniczący - RYSZARD KĘPA

Członkowie:
1.Brunon Bernadowski
2.Stanisław Cieślicki
3.Wojciech Kowalik
4.Marcin Krywiak
5.Zbigniew Markiewicz
6.Tomasz Maziak
7.Dariusz Zabłocki


KOMISJA FINANSOWA

Przewodniczący - PIOTR KNAST

Członkowie:
1.Wiesław Iwanowski
2.Andrzej Stawarski


KOMISJA WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ

Przewodnicząca - DOROTA RADZISZEWSKA

Członkowie:
1.Jan Adamus
2.Aldona Białas
3.Wojciech Błoński
4.Barbara Bruziewicz-Mikłaszewska
5.Aleksander Dawidowicz
6.Zbigniew Domosławski
7.Alicja Janowicz-Koszorek
8.Helena Krzyżanowska-Górniak
9.Janina Litwin-Dadej
10.Piotr Łużny
11.Krystyna Madeła
12.Lucyna Masłowska-Szczęsny
13.Helena Mędrek
14.Mieczysława Miklaszewska
15.Monika Mikulicz-Pasler
16.Ewa Moroch-Kacprzak
17.Hildegarda Naczyńska-Janas
18.Krystyna Niemiec
19.Adriana Pietraszkiewicz
20.Dorota Różańska-Tańska
21.Ryszard Rzeszutko
22.Maria Schaefer
23.Karmena Stańkowska
24.Robert Susło
25.Krzysztof Symonowicz
26.Andrzej Szczęsny
27.Paweł Trapszo
28.Jakub Trnka
29.Aleksandra Urbańska
30.Magdalena Wiórek
31.Wiesława Witkowska
32.Sylwia Wnuk
33.Renata Wojtala
34.Dariusz Wołowiec
35.Zdzisław Woźniak
36.Paweł Wróblewski
37.Andrzej Zając
38.Stefan Zbieg


KOMISJA SENIORÓW

Przewodniczący - ROMAN HAJZIK

Członkowie:
1.Jan Adamus
2.Zofia Ratajska-Dylewska


Podmiot odpowiedzialny: Dolnośląska Izba Lekarska
Dokument opublikowany przez: Sebastian Mączka
Data publikacji: 14.12.2005 13:08:30
Dokument zaktualizowany przez: Sebastian Mączka
Data aktualizacji: 03.01.2006 12:52:44
Numer aktualnej wersji: 1
Wersje dokumentu
 
© 2010 Dolnośląska Izba Lekarska | Administrator serwisu: Wiktor Wołodkowicz